O nas

Witamy na stronie Firmy Sprzątającej MOPEK!

Nasza firma działa na rynku Kwidzyńskim już od sześciu lat. Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług sprzątających. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i Firm. Obsługujemy zlecenia zarówno abonamentowe jak i jednorazowe.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem firmy KARCHER. Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, bezpiecznych dla wszelkich materiałów tekstylnych, sztucznych i naturalnych pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości  i świeżości. Stosowane środki czyszczące nie stanowią żadnego zagrożenia dla dzieci, alergików, osób starszych czy schorowanych.

Posługujemy się tylko sprawdzonymi i uznanymi na rynku środkami czyszczącymi

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie przez co możemy dostarczać usługi na najwyższym poziomie, co poświadczają nasi Klienci dając wyraz temu w referencjach, które wystawili dla Naszej Firmy.

Można je zobaczyć w zakładce „NASI KLIENCI”.

Godziny pracy dostosowujemy do wymagań Klientów. Zamówienia przyjmujemy przez 7 dni w tygodniu (telefon, e-mail). Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od wykonywanych usług.

Pracujemy w dwu osobowych zespołach. Pozwala to na szybkie i precyzyjne wykonanie usługi.

Do tej pory zaufali nam min.: Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o., Hurtownia Elektryczna BYCHOWO-HEL, Kancelaria Notarialna Barbara Kozdroń, Kancelaria Radcy Prawnego Robert Springer,Zakład Utylizacji Odpadów Gilwa Mała Sp. z o.o., Scania Polska S.A. O/Gdańsk z Filią w Kwidzynie oraz wiele innych Firm i Klientów indywidualnych.

Naszym największym osiągnieciem jest fakt, że każdy klient jest zadowolony
z naszych usług i REKOMENDUJE Nasze usługi. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni !

Świadczy to o zaufaniu jakim obdarzyli nas Nasi Klienci.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą Naszych usług.